fbpx

Kontakta oss

Vi vill gärna veta vad du tycker och tänker om oss så tveka aldrig att höra av dig.

Allmänna frågor:
070-784 48 00 (Växel)
hej@min-matbutik.se

Gästcenter
070-784 48 10
gastcenter@min-matbutik.se

Vegetariskt
070-784 48 12
vegetariskt@min-matbutik.se

Deli & Kök
070-784 48 14
deli@min-matbutik.se

Färskvarorna
070-784 48 16
farskvarorna@min-matbutik.se

Bageriet
070-784 48 14
bageriet@min-matbutik.se

Mejeri
070-784 48 18
mejeri-frys@min-matbutik.se

Frys
070-784 48 22
mejeri-frys@min-matbutik.se

Skafferiet
070-784 48 20
skafferiet@min-matbutik.se

Special – Skönhet – Hälsa
070-784 48 04
special@min-matbutik.se

The man, the myth, the concept! Killen som har räknat alla bultar på Ölandsbron!
070-784 48 02
niclas.stalhandske@min-matbutik.se

Personalchef
070-784 48 04
sofie.eliasson@min-matbutik.se

Administration, controller, marknadsföring
070-784 48 01
niklas.kvarnstrom@min-matbutik.se

Jag vill jobba på #MinMatbutik
jobba@min-matbutik.se